Regrese.net

Často navštěvované

ornament

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaké otázky, nebo byste si chtěli domluvit schůzku, můžete mě kontaktovat pomocí tohoto formuláře.
Nezapomeňte vyplnit Vaši emailovou adresu, abych Vás mohla zpětně kontaktovat.

Váš e-mail:

Předmět:

Váš vzkaz:Nebo mě můžete kontaktovat na telefoním čísle: 777623609

Regrese v praxi

Co najdete v této sekci

Od některých klientů jsem dostala souhlas k uveřejnění jejích prožitků ze sezení. Tak zde uvedu několik zkrácených, zpracovaných příkladů a postřehů z mojí praxe. V průřezu naších životů nás potkávají podobné události a podobné zažitky, proto některým z Vás mohou připadat povědomé a známé. Známé jako by to byly Vaše vlastní. Dotknu se zde také různých témat, které nás ovlivňují.

Pozn.: Toto vyloženě slouží jako příklad uvedený velice zjednodušenou a zkrácenou formou zápisu, bez většiny otázek a odpovědí a dalšího obsahu.

Restimulace

Často se stává, že na základě asociací dojde k restimulaci nějaké události z dávné minulosti, která obsahuje psychickou, fyzickou bolest, postuláty,... a začne působit v současnosti.

Setkání s pánem

Klientka přišla s tím, že se necítí dobře, když přijde do kontaktu s jednou ženou.
Na začátku sezení uvedla, že má stažený žaludek, cítí tlak v hlavě a tíhu na prsou a připadá si jako by najednou přišla o volnost a o svobodu. >> Zobrazit více

Ztráty

Každého čas od času potká ztráta. Ať už je to ztráta životního partnera, přítele, domácího mazlíčka, nebo předmětu, co je spojený s nějakou hlubokou vnitřní vzpomínkou apod. A tyto ztráty v nás zanechávají bolestné vzpomínky, pocity prázdnoty, smutku, lítosti, obviňování sebe i ostatních atd. A zpracováním těch ztrát dochází k velké úlevě, odeznění nepříjemných prožitků spojených s těmito ztrátami. Dochází tak ke smíření se situací, pochopení události na hlubší úrovni a nalezení toho, co nám to přineslo pozitivního. Uvolní se tím prostor pro nové zážitky, vztahy a příležitosti.

Ztráta psíka

Paní už měla nového pejska, ale stále v sobě nosila zklamání, smutek a lítost ze ztráty předchozího pejska. A pořád se jí po něm stýskalo. >> Zobrazit více

 

Psáno Vámi, Váš příběh

Zde najdete několik příběhů mých klientů s kterými jsem pracovala nebo pracuji a jsou zajímavými osobnostmi a rádi se s Vámi podělí  o svůj příběh a proto Vám je zde také představím. Do této rubriky vkládám to, co napsali přímo oni. Možná jste podobný příběh také zažili.

Ráda bych Vám představila pana Hamříka z Letohradu, který je uměleckým kovářem a majitelem firmy a velmi si zakládá na kvalitě práce a přišel za mnou, abych mu pomohla řešit problém jeho syna, který měl potíže se adaptovat v kolektivu a také, abych mu pomohla s jeho dalšími životními obtížemi ze kterých se dlouho nemohl dostat.

>>Příběh pana Hamříka<<

>>Žížala<<

Irena Rashi Příhodová | Regrese.net | Rashi.cz | Partneři webu| Podmínky ochrany osobních údajů
© Všechna práva vyhrazena, bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování.