Regrese.net

Často navštěvované

ornament

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaké otázky, nebo byste si chtěli domluvit schůzku, můžete mě kontaktovat pomocí tohoto formuláře.
Nezapomeňte vyplnit Vaši emailovou adresu, abych Vás mohla zpětně kontaktovat.

Váš e-mail:

Předmět:

Váš vzkaz:Nebo mě můžete kontaktovat na telefoním čísle: 777623609

Zase jsem se začal usmívat na svět

Příběh pana Hamříka.

Od dětských let mě učaroval žár žhavého železa a odlétající jiskry okuje pod mocnými údery kladiva při práci mého otce v kovárně , kterého jsem občas navštěvoval. Už tehdy bylo asi osudem předurčeno , že toto tvořivé řemeslo nebude v budoucnu pro mně jen pracovní činností, ale hlavně záliba a poslání.

Po založení živnosti jsem s nadšením začal provozovat své vysněné řemeslo ve vlastní dílně. Již po několika letech jsem narazil na zákazníka, který mi ukázal tu špatnou stránku a aroganci při předávání odvedené práce.

Byla to zakázka na jeho rodin.domě. Jednalo se o okenní mříže. Tam jsem pocítil první velké finanční problémy při předávání zakázky. Jednal se mnou s arogancí až vychytralým úsměvem, což bych do něho nikdy neřekl. Vždyť to byl do té doby ke mně zdvořilý pán v letech s příjemným vystupováním, který do té doby nešetřil chválou nad odvedenou prací. 

Po jeho delší odmlce a mému nekonečnému nahánění jeho osoby došlo k jakémusi vyrovnání až po mých ústupcích , které se týkaly ceny.

Jako druhý přišel problémový zákazník na kterého se nedalo zapomenout. Byl stejného ražení jako ten první akorát v mladším provedení. Těch zakázek pro něho bylo v průběhu let více a znovu jsem se setkal s touto arogantní a vychytralou povahou v okamžiku, kdy byla práce hotova a mělo dojít k finančnímu vyrovnání.

>> Zobrazit více


Lubomír Hamřík http://www.lubomirhamrik.kvalitne.cz/

Irena Rashi Příhodová | Regrese.net | Rashi.cz | Partneři webu
© Všechna práva vyhrazena, bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování.